Kartony
Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto

Wyprodukujemy Twój karton na wymiar

Chcesz bezpiecznie, estetycznie i ekonomicznie pakować i wysyłać swoje towary?

W takim razie potrzebujesz odpowiedniego opakowania. Jeśli nie znalazłeś takiego w ofercie naszego sklepu - wyprodukujemy dla Ciebie karton na wymiar. W końcu jesteśmy producentem kartonów, a to zobowiązuje.

Opakowanie to część efektywnej sprzedaży.

To niezwykle istotny element, który nie tylko gwarantuje bezpieczne dostarczenie produktu, ale także pomaga w budowaniu rozpoznawalności Twojej marki oraz nawiązywaniu trwałych relacji z Klientami, co przekłada się na zaufanie i powtarzalne zakupy.

Jak zamówić kartony na wymiar?

Wycena kartonów na indywidualne zamówienie to 3 proste kroki. Aby proces zamówienia przebiegł szybko i wygodnie, przygotowaliśmy kalkulator wycen. Znajdziesz w nim trzy najczęściej wybierane rodzaje kartonów klapowych i fasonowych, których wycenę poznasz "od ręki": Fefco 201, Fefco 427 oraz Fefco 426. Produkujemy też inne, ale o tym przeczytasz w kolejnym akapicie.

1. Określ rodzaj kartonu oraz kolor tektury

Produkujemy kartony z tektury falistej. Wybierz jeden z trzech rodzajów kartonu, określonych standardem Fefco a następnie kolor - szary lub biały. Jeśli potrzebujesz informacji na temat standardów Fefco, znajdziesz je tutaj.

2. Podaj wymiar kartonu

Drugi krok to określenie wymiarów kartonu. Kalkulator wycen pokaże Ci, w jaki sposób odczytywać takie informacje. Ważne jest, aby określić czy podany wymiar jest wymiarem wewnętrznym czy zewnętrznym.

3. Wybierz rodzaj tektury oraz nakład

W kalkulatorze wycen dla każdego kartonu oznaczony został nakład minimalny. Zależy on od rodzaju i wielkości kartonu oraz fali tektury z jakiej zostanie wyprodukowany. Sprawdź szczegóły. Na tym etapie poznasz koszty wyprodukowania kartonów w podanej konfiguracji. Jeśli wycena spełnia oczekiwania, podaj swoje dane a na maila otrzymasz do opłacenia fakturę. Po otrzymaniu płatności, niezwłocznie przystępujemy do realizacji zamówienia.

Co zyskujesz zamawiając kartony na wymiar?

Bezpieczeństwo

Zmniejszasz liczbę uszkodzeń opakowania i towaru podczas transportu.

Oszczędności

Zmniejszasz ilość użytego wypełniacza, a więc koszty maleją.

Czas

Minimalizujesz czas pakowania, bo wszystko pasuje jak trzeba.

Zaufanie

Klient zobaczy, że pakujesz profesjonalnie i może na Ciebie liczyć.

Spokój

Eliminujesz chaos w firmie, który może wynikać z niedopasowanego do Twoich potrzeb procesu pakowania.

Profesjonalne współprace

Precyzyjnie dobierzesz firmę kurierską i ustalisz warunki współpracy.

Kalkulator wycen

1. Rodzaj kartonu
2. Wymiar kartonu
3. Rodzaj tektury i nakład
4. Dane kontaktowe

1 krok: Rodzaj kartonu

Zaznacz o jaki karton chodzi. Klikając na "siatka fefco" zobaczysz rysunek siatki kartonu.

wizualizacja
siatka fefco

Co jeśli potrzebujesz innych kartonów?

Kalkulator wycen to najszybszy i wygodny sposób na złożenie zamówienia na kartony: fefco 201, fefco 427 oraz fefco 426. Nie potrzebujesz wysyłać dodatkowych maili, ani dzwonić do Biura Obsługi Klienta. Wypełnij dane w kalkulatorze wycen, opłać fakturę pro forma, którq otrzymasz na podanego maila, a my przystąpimy do realizacji zamówienia.

Korzystam z kalkulatora wycen

Nie o te kartony chodziło? Sprawdź tabelę i zobacz jakie inne rodzaje kartonów według standardów fefco realizujemy. Nie znajdziesz ich w kalkulatorze wycen ponieważ ich zamówienie wymaga dogadania większej ilości szczegółów. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, a resztą zajmie się nasz człowiek.

Tabela kartonów na wymiar od Kartony24.eu
Rodzaj kartonu wg fefco Fala tektury Kolor Sposób zamówienia
Fefco 201 B, C, EB biały, brązowy kreator wyceny >
Fefco 427 B, E biały, brązowy kreator wyceny >
Fefco 426 B, E biały, brązowy kreator wyceny >
Fefco 202 B, C, EB biały, brązowy kontakt przez formularz >
Fefco 203 B, C, EB biały, brązowy kontakt przez formularz >
Fefco 409 B, C, EB biały, brązowy kontakt przez formularz >
Fefco 410 B, C, EB biały, brązowy kontakt przez formularz >
Fefco 411 B, C, EB biały, brązowy kontakt przez formularz >
przekładki bigowane kontakt przez formularz >
przekładki gładkie kontakt przez formularz >

Formularz kontaktu do wyceny

*Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kartony24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Reymonta 15, 36-050 Sokołów Młp. zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000777268 przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. NIP 5170398079, REGON 382854594. Kapitał zakładowy spółki wynosi 100.000,00zł i jest opłacony w całości. ;
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przesłania oferty handlowej na podstawie art. 6 ust .1 pkt b
3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu upłynięcia terminu ważności oferty
4) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
6) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem umownym W przypadku niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przygotowania i przedstawienia oferty handlowej

Kartony na wymiar z nadrukiem

Wiesz, że w Kartony24 zakup kartonów na wymiar to nie jedyny sposób personalizowania opakowań? W naszej ofercie znajdziesz też usługę wykonania nadruku, a drukujemy nie tylko LOGO! Z naszej drukarni wyjechały już tysiące pudełek, które skradły serca Klientów w Polsce i Europie. Zobacz co nadruk może zrobić dla Twojego biznesu. O usłudze nadruku możesz poczytać tutaj, a o szczegóły zapytaj naszego człowieka po drugiej stronie słuchawki lub monitora.

Technicznie rzecz biorąc

Jakie kartony na wymiar produkujemy?

Jako producent kartonów wykonujemy kartony na wymiar według standardów FEFCO. Do dyspozycji udostępniamy Ci kalkulator wycen, w którym bez potrzeby kontaktu z Biurem Obsługi Klienta zamówisz kartony: Fefco 201, Fefco 427 oraz Fefco 426. Dodatkowo realizujemy zamówienia kartonów: Fefco 202, Fefco 203, Fefco 409, Fefco 410, Fefco 411 oraz przekładek bigowanych i przekładek gładkich. Zapytanie o wycenę tych kartonów złóż przez formularz dostępny tutaj.

Jaki jest czas realizacji zamówień kartonów na wymiar?

Czas realizacji zamówień kartonów na wymiar to w przypadku kartonów klapowych do 15 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty a kartonów fasonowych do 18 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

Na co zwrócić uwagę wybierając karton na wymiar?

Jeśli w naszym sklepie nie znalazłeś kartonu, który odpowiada Twoim potrzebom, śmiało sięgnij po kartony na wymiar. Pamiętaj, żeby zwrócić uwagę na wymiary, tak by dobrze zdefiniować czy podany wymiar jest wymiarem wewnętrznym czy zewnętrznym. Ma to szczególne znaczenie w przypadku, gdy paczkę chcesz zmieścić w dedykowanej skrytce paczkomatu lub wyboru firmy kurierskiej i jej sposobu naliczania opłat. Ważne jest też dopasowanie kartonu do produktu, by nie pojawiały się luki i zbyt duże wolne przestrzenie, które wpływają negatywnie na bezpieczeństwo podczas transportu. Dodatkowo zwróć uwagę na falę tektury - wybierając grubszą zwiększasz wytrzymałość kartonu. Zamów kartony na indywidualne zamówienie szybko i wygodnie, korzystając z naszego kalkulatora wycen.

Po co zamawiać kartony na wymiar?

Powodów jest kilka. Oszczędność czasu i pieniędzy, zwiększenie bezpieczeństwa dostawy, mała liczba reklamacji z tytułu uszkodzeń opakowania, minimalizowanie stresu przy pakowaniu, zyskanie uznania Klientów. Można tak długo wymieniać. Jeśli nie znalazłeś kartonu w stałej ofercie sklepu, który zapewni Ci komfortowe, ekonomiczne, bezpieczne i estetyczne pakowanie, zdecyduj się na zakup kartonów na wymiar. Jako producent kartonów zrobimy je dla Ciebie w najwyższej jakości.

Jak działa kalkulator wycen kartonów na wymiar?

Kalkulator wycen kartonów na wymiar to de facto formularz, który w trzech prostych krokach pozwoli Ci na szybkie i bezbłędne złożenie zamówienia kartonów na wymiar. Pomoże zdecydować czego potrzebujesz i oszacuje koszty. Dzięki niemu od razu poznasz koszty i otrzymasz fakturę pro forma. Bez poświęcania czasu na kontakt z Biurem Obsługi Klienta, czekania na odpowiedź mailową - kartony zamówisz już w 2 minuty.

Gdzie kupić karton na wymiar?

Karton na wymiar można kupić w sklepach internetowych oferujących artykuły opakowaniowe lub bezpośrednio u producentów opakowań. Karton na indywidualne zamówienie, podając własne wymiary, kolor i rodzaj tektury zamówisz także w hurtowni na Kartony24.eu. Sprawdź wycenę kartonów na indywidualne zamówienie w formularzu wyceny online. Odpowiednio dopasowane opakowanie jest bardzo ważne podczas transportu produktów, gdyż zbyt mały karton a także zbyt duży, nie spełni swojej funkcji ochronnej a przyczyni się do uszkodzeń zawartości. Nic tak nie denerwuje Klienta jak oczekiwanie na przesyłkę, po której otwarciu okazuje się, że produkt w środku został uszkodzony. Walcz o zaufanie Twoich Klientów i wybierz świadomie spersonalizowane opakowanie kartonowe, które zapewni bezpieczeństwo produktu podczas transportu a produkt trafi w ręce klienta w estetycznym opakowaniu.

Kartony na wymiar - wykorzystaj kalkulator online do wyceny spersonalizowanych opakowań.

Kartony24 to hurtownia kartonów dostępna dla Ciebie przez 24/h online, a także stacjonarnie. Jeśli szukasz spersonalizowanych opakowań, które idealnie dopasują się do Twojego produktu a przy tym będą godnie prezentować zawartość, sprawdź koniecznie naszą ofertę i wybierz karton fasonowy na wymiar! Dzięki naszemu kalkulatorowi online możesz łatwo obliczyć koszt zamówienia, wypełniając kilka prostych pól. Wystarczy podać wymiary, ilość, kolor i rodzaj tektury, a nasz kalkulator wyceni Twoje zamówienie w ciągu kilku sekund. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pełną kontrolę nad kosztami i możesz dopasować opakowania do swojego budżetu. Skorzystaj z naszej oferty i zamów kartony fasonowe na wymiar już dziś!

Kartony na wymiar Twojego biznesu - Kartony24 producent opakowań kartonowych na zamówienie.

Staramy się, aby standardowa oferta opakowań dostępna w stałej sprzedaży jak najlepiej odpowiadała naszym Klientom, jednak przy tak ogromnej różnorodności produktów jakie wysyłane są każdego dnia, może się okazać, że Twój produkt wymaga kartonu szytego na miarę. Co w takiej sytuacji powinieneś zrobić? Wybierz tanie kartony na wymiar na Kartony24.eu! Jeśli dobrze dopasujesz karton do swojego produktu, wykorzystasz mniej materiałów na wypełnienie opakowania, co oznacza mniejszy koszt i oszczędność dla Twojego biznesu. Karton na indywidualne zamówienie nie zawsze oznacza większy koszt, sprawdź już teraz jednostkowy koszt kartonu wypełniając krótki formularz wyceny kartonów na wymiar. Zastosowanie opakowań na wymiar pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji, zapewnić bezpieczeństwo i pełną ochronę Twoich produktów, a także zwiększyć ich atrakcyjność dla klientów. Wybierz świadomie opakowania wysyłkowe i miej realny wpływ na retencję w Twoim sklepie.

Zatrzymaj uwagę Klienta na swojej marce - wybierz opakowania na wymiar.

Chcesz się wyróżnić i zależy Ci na indywidualnym, w pełni spersonalizowanym kartonie do wysyłki Twoich produktów? Kartony24 to nie tylko hurtownia opakowań gotowych, to również miejsce, w którym kupisz pudełka na zamówienie z logo, hasłem reklamowym, kodem QR czy ciekawą grafiką. Ładnie wykonane i dopasowane opakowania w jakich wysyłasz swoje produkty to większe zadowolenie Klienta. Wybierz kartony z nadrukiem, które przykują uwagę i zatrzymają Twojego Klienta na dłużej. Stworzenie pięknego i niestandardowego opakowania jest dziecinnie proste. Przejdź szybko od swojego pomysłu do projektu dzięki łatwym funkcjom w darmowym kreatorze, jaki przygotowaliśmy dla Twojej wygody. Z nami nie musisz zlecać przygotowania projektu opakowania grafikowi - możesz przygotować je zupełnie sam. Pamiętaj, że nasi specjaliści są zawsze gotowi pomóc Ci w spersonalizowaniu i dostosowaniu opakowania do Twoich potrzeb biznesowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami - z przyjemnością udzielimy Ci fachowej porady i pomożemy w przygotowaniu idealnego opakowania na miarę Twojego biznesu. Wyróżnij się kartonem z własnym nadrukiem od Kartony24!

Dostosuj wymiar opakowania do swoich potrzeb - wybierz duże kartony na wymiar.

Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego kartonu na wysyłane produkty o większym gabarycie? Stwórz opakowanie o odpowiedniej wielkości, które pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach i zapewni bezpieczny transport Twoich przedmiotów. Skorzystaj z naszej oferty i zamów duże a zarazem tanie kartony na wymiar już dziś! Przekonaj się, że duży karton nie zawsze równa się dużym kosztom. Sprawdź wycenę kartonów na indywidualne zamówienie tutaj. Nie przepłacaj za zbyt duże opakowania, które pochłaniają dodatkowe koszty transportu. Wykorzystaj naszą ofertę i zamów duże kartony dopasowane do Twoich potrzeb, które będą gwarantować bezpieczny transport Twoich produktów.